muokkaa aikatauluaMaakotkanpolku |
Korson Asema
|
Tanhurinne
|
Kalmuuri
|
Urpiaisentie
|
Satakielenaukio
|
Steinerkoulu
|
Anttilantie
|
Vähämuori
|
Uudenkyläntie
|
Telitie
|
Huoltotie
|
Palkkitie
|
Hiekkamäentie
|
Sula
|
Amer
|
Riihikallion Portti
|
Bomba
|
Metsonkallio
|
Käentie
|
Haukkamäki
|
Kiekontie
|
Sahatie
|
Pähkinämäentie
|
Yli-Jussila
|
Hyrylänkatu
|
Kievari
|
Varuskunta
|
Hyrylä
|
ylösHyrylä |
Varuskunta
|
Kievari
|
Hyrylänkatu
|
Yli-Jussila
|
Pähkinämäentie
|
Sahatie
|
Kiekontie
|
Haukkamäki
|
Käentie
|
Metsonkallio
|
Bomba
|
Riihikallion Portti
|
Riihikallio
|
Amer
|
Sula
|
Hiekkamäentie
|
Palkkitie
|
Huoltotie
|
Telitie
|
Uudenkyläntie
|
Vähämuori
|
Anttilantie
|
Steinerkoulu
|
Satakielenaukio
|
Urpiaisentie
|
Kalmuuri
|
Tanhurinne
|
Lumo
|
Korson Asema
|
Korson Asema
|
ylös